Przyjęcia weselne

Hotel i Restauracja Noce i Dnie od wielu lat spełnia marzenia o bajkowym ślubie. Zajmujemy się planowaniem oraz organizacją przyjęć ślubnych oraz wesel. W czasie współpracy z naszymi Gośćmi wypracowaliśmy indywidualne podejście do każdej realizacji i chcemy, abyście mogli Państwo celebrować ten czas komfortowo oraz w wymarzonej atmosferze. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i radość Nowożeńców oraz ich Rodzin w tym Najważniejszym Dniu. Jeśli więc planują Państwo wesele, zapraszamy i gwarantujemy, że zostanie ono przygotowane w najdrobniejszych szczegółach.

Wesele takie, jakie sobie wymarzysz

Dysponujemy eleganckimi i stylowymi salami bankietowymi oraz zielonym ogrodem, który możemy zaaranżować jako dodatkową przestrzeń uroczystości lub miejsce wypoczynku Gości. Nasz Szef Kuchni i jego współpracownicy zawsze starają się, by kulinarna oprawa tak ważnego wydarzenia, jakim jest wesele, trafiła w gusta Nowożeńców oraz ich Gości, tak więc specjalne, weselne menu ustalamy wspólnie z Państwem. Dla dyspozycji Gości oddajemy również do 28 dwuosobowych pokoi w części hotelowej.

  • Przyjęcia weselne w Sali Kominkowej organizujemy od 40 do 64 osób
  • Przyjęcia weselne w Sali Bankietowej organizujemy od 90 do 120 osób
  • Przyjęcia weselne w Sali Bankietowej  oraz Oranżerii od 120 do 200 osób

Profesjonalna organizacja

Nasz Zespół udziela wsparcia na każdym etapie przygotowań do wesela. Chętnie polecimy specjalistów w dziedzinie oprawy wydarzeń, którzy z nami współpracują, znają Restaurację i Hotel Noce i Dnie i doskonale przygotują uroczystość w zakresie realizacji: oprawy muzycznej, fotograficznego reportażu weselnego, filmu, florystyki, organizacji atrakcji dla gości oraz wielu innych. Wykorzystując nasze doświadczenie organizacyjne oraz orientację w aktualnych trendach w zakresie weselnych kulinariów zadbamy o staranne przygotowanie uroczystości.

Zapraszamy na spotkanie do nas, aby ustalić menu, dopracować szczegóły organizacyjne i ustalić budżet uroczystości.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się nowość w ofercie – propozycja rodzinnych weekendów wypoczynkowych, imprez dedykowanych dla dzieci oraz imprez okolicznościowych w Hotelu i Restauracji Noce i Dnie – na rok 2016 ( m.in.: Walentynki, Wielkanoc, Dzień, Matki, Dzień Dziecka, Sylwester).

Jeśli zdecydujecie się Państwo na powierzenie nam organizacji tak ważnego dnia – prosimy o kontakt z Zespołem ds. Organizacji Uroczystości  Hotelu i Restauracji Noce i Dnie.

Oferta weselna [pdf] 

W sprawie rezerwacji przyjęć prosimy o  kontakt:
tel.: + 48/ 22 754 34 91
e-mail: rezerwacje@noce-dnie.pl

Zapraszamy serdecznie,
Zespół Hotelu i Restauracji Noce i Dnie