Urodziny

Dzień urodzin to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej rodziny lub w kręgu przyjaciół i znajomych. Zapraszamy serdecznie do Hotelu i Restauracji Noce i Dnie, by uczcić to święto w wyjątkowej atmosferze i otoczeniu. Organizujemy przyjęcia urodzinowe i rodzinne z mnóstwem atrakcji i niespodzianek. Na Państwa życzenie przygotujemy nie tylko specjalne menu oraz wystrój sali – zaplanujemy również scenariusz zabawy wraz z atrakcjami. Dla najmłodszych przyjęcia urodzinowe planujemy z udziałem np. clowna, artystów, malowaniem buziek, grami i konkursami, muzyką i uroczystym wjazdem urodzinowego tortu. W sezonie do dyspozycji naszych Gości oddajemy także zielony ogród otaczający i atrakcje w postaci: boiska do siatkówki, grilla i ogniska, placu zabaw.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się nowość w ofercie – propozycja rodzinnych weekendów wypoczynkowych, imprez dedykowanych dla dzieci oraz imprez okolicznościowych w Hotelu i Restauracji Noce i Dnie – na rok 2015 ( m.in.: Walentynki, Wielkanoc, Dzień, Matki, Dzień Dziecka, Sylwester).

Jeśli zdecydujecie się Państwo na powierzenie nam organizacji tak ważnego dnia – prosimy o kontakt z Zespołem ds. Organizacji Uroczystości Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w sprawie dopracowania szczegółów organizacyjnych i ustalenia budżetu imprezy.

Zapraszamy serdecznie,

Zespół Hotelu i Restauracji Noce i Dnie