Chrzciny i komunie

Chrzciny oraz Dzień Pierwszej Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie dla dziecka i dla całej rodziny. Wszyscy pragniemy, aby ten dzień był niezapomniany, wyjątkowy i pełen radości. Hotel i Restauracja Noce i Dnie ma wieloletnią tradycję w organizacji i obsłudze rodzinnych uroczystości. Dysponujemy eleganckimi i stylowymi salami bankietowymi oraz zielonym ogrodem wraz z mini-placem zabaw dla dzieci. Nasz Szef Kuchni i jego współpracownicy zawsze starają się, by kulinarna oprawa tak ważnego wydarzenia trafiła w gusta naszych Gości, tak więc menu ustalamy wspólnie z Państwem. Na życzenie zorganizujemy również oprawę muzyczną i nagłośnienie.

Dla dyspozycji Gości oddajemy również do 28 dwuosobowych pokoi w części hotelowej.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się nowość w ofercie – propozycja rodzinnych weekendów wypoczynkowych, imprez dedykowanych dla dzieci oraz imprez okolicznościowych w Hotelu i Restauracji Noce i Dnie – na rok 2018 ( m.in.: Walentynki, Wielkanoc, Dzień, Matki, Dzień Dziecka, Sylwester).

Jeśli zdecydujecie się Państwo na powierzenie nam organizacji tak ważnego dnia – prosimy o kontakt z Zespołem ds. Organizacji Uroczystości Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w sprawie dopracowania szczegółów organizacyjnych i ustalenia budżetu imprezy.

Zapraszamy serdecznie,
Zespół Hotelu i Restauracji Noce i Dnie