Uroczyste otwarcie Noce i Dnie Hotel & Restauracja w Konstancinie- Jeziornej

W piątek 24 kwietnia w Noce i Dnie Hotel & Restauracja w Konstancinie-Jeziornej (dawniej Centrum Hotelowo-Konferencyjne Alicja) odbyło się ponowne otwarcie. Na uroczysty wieczór przybyło ponad trzystu Gości, w tym znani artyści i sportowcy m.in.: Anna Samusionek, Piotr Zelt, Marek Włodarczyk, Tomasz Iwan i Natalia Jakuła. Część oficjalną poprowadził Karol Strasburger, który przybliżył Gościom kilka nieznanych faktów i anegdot z realizacji filmu Noce i Dnie. 

Wieczór upłynął pod znakiem dobrej zabawy, pysznego jedzenia i rozmów kuluarowych. Popularne covery zagrali na żywo Warsaw Dixielanders.

Po wieczorze otwarcia dla wszystkich gości zaplanowany został świąteczny, rodzinny weekend i Rodzinny Brunch (25-26.04) pełen atrakcji. Dla dorosłych odbywały się jazdy testowe Volkswagenami, dzieci mogły skorzystać z gier i zabaw z animatorem, w ogrodzie. Na wszystkich czekały tradycyjnie piękne stoły z brunch’owymi przystawkami, daniami głównymi oraz deserami.

Partnerami Weekendu Otwarcia Noce i Dnie Hotel & Restauracja byli:

Grupa Krotoski-Cichy Dealer Roku 2014, Sagrantino Group, Grill Sklep warszawa – Weber World Partner w Polsce, J.A. Baczewski, ebobas.pl, Mice Poland, MeetingPlanner.pl, NewsGastro.pl oraz abcslubu.pl.

Produkcją oraz public relations wydarzenia zajęła się Agencja EVENTAGE www.eventage.pl

Relacja fotograficzna z otwarcia Noce i Dnie Hotel & Restauracja znajduje się na:

https://noce-dnie.pl/uroczystosci/otwarcie/

Noce i Dnie Hotel & Restauracja w Konstancinie-Jeziornej to istniejące od 20 lat, doskonałe miejsce na spotkania rodzinne, towarzyskie oraz organizację konferencji i szkoleń. Od dawna cieszy się dużą popularnością wśród klientów biznesowych oraz indywidualnych. Założycielami i właścicielami hotelu i restauracji od początku ich funkcjonowania są Alicja i Andrzej Milewscy.

Z początkiem roku 2015, obiekt wszedł w nowy etap działalności związany ze zmianą wizerunku marki. Towarzyszy temu rebranding hotelu i restauracji polegający na całkowitej zmianie nazwy i logotypu, w nawiązaniu do kultowego filmu Noce i Dnie. Pojawiła się nowa strona internetowa, fanpage na portalu facebook, zmieniono również wszystkie materiały wizerunkowe w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz promocyjno-reklamowej. Rebranding obiektu zbiegł się w czasie ze zmianami wystroju na terenie hotelu, restauracji oraz otaczających je ogrodu i terenów rekreacyjnych.

Obecnie Noce i Dnie Hotel & Restauracja oferuje swoim gościom 28 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym (łącznie 55 miejsc), które stanowią bazę noclegowa dla klientów indywidualnych, mogą być wykorzystane jako zaplecze przy organizacji uroczystości prywatnych (m.in.: chrzciny, komunie, wesela) oraz imprez biznesowych – spotkań integracyjnych, warsztatów, szkoleń etc.

Hotel dysponuje sześcioma, w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi, salami konferencyjnymi,

w tym: dwiema salami konferencyjnymi do 30 osób oraz salami do 15, 80, 150 i 100 osób.

Restauracja Noce i Dnie specjalizuje się w tradycyjnej, domowej kuchni polskiej z jej najlepszymi daniami – z elementami kuchni międzynarodowej. W menu znajdują się m.in. pyszne sałatki, przekąski zimne oraz gorące, zupy, potrawy z ryb i drobiu, dania mięsne, makarony oraz desery.

W związku z nowym wizerunkiem Noce i Dnie Hotel & Restauracja, zmieniony został styl nakryć – na stołach dominuje prostota i elegancja. Hotel podpisał także umowę z nowymi partnerami m.in. marką Grolsch. Karta win – wcześniej oparta o wina Nowego Świata – uzupełniona została o wybór klasycznych win z Włoch i Francji.

Zmiany wizerunkowe Noce i Dnie Hotel & Restauracja można dostrzec także w ogrodzie, gdzie wśród zieleni, pojawiły się kameralne altany wypoczynkowe, w których można zorganizować prywatny obiad lub spotkanie z przyjaciółmi. Stworzono nowe patio ogrodowe i zmieniono wystrój altany grillowej.

W związku z rodzinnym charakterem miejsca, pojawił się nowy plac zabaw, stoliki i zabawki dla dzieci, boisko do gier zespołowych, zjeżdżalnia i huśtawki ogrodowe.

Całość ogrodu utrzymana jest w tonacji bieli i zieleni. W części hotelowej gruntowny remont i nowe wyposażenie otrzymał basen i jacuzzi. Z Placu Trzech Krzyży w Warszawie – do obiektu i z powrotem do Warszawy – została wytyczona ścieżka rowerowa Noce i Dnie, z oznaczeniem najciekawszych kulturowo i przyrodniczo miejsc na trasie. Do dyspozycji na miejscu są także rowery, na krótsze wycieczki po okolicy.

Kalendarz Imprez 2015 Noce i Dnie Hotel & Restauracja, zapowiada wiele sezonowych wydarzeń, w tym cykliczną, weekendową tradycje spotkań – Rodzinne Brunche. W każdą sobotę i niedzielę,  w godzinach 12.30-15.30 restauracja przygotowuje rodzinne menu, a goście mogą skorzystać bezpłatnie z hotelowego basenu, ogrodu i terenów rekreacyjnych, zaś dzieci – z zabaw  z animatorami, czytania bajek, zabaw i gier zespołowych i oczywiście – pysznego jedzenia.

e-mail: pr@noce-dnie.pl

https://noce-dnie.pl/

https://www.facebook.com/noceidniekonstancinjeziorna

Wieczór Otwarcia Noce i Dnie
Hotel & Restauracja 24.04.2015

Galeria zdjęć

Relacja_Otwarcie_Noce i Dnie Hotel&Restauracja_ 24-26.04.2015.zip