Restauracja

Restauracja Noce i Dnie od początku swego istnienia specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej, serwując Gościom najpopularniejsze i najlepsze dania. W menu Nocy i Dni można znaleźć przekąski zimnie i gorące, aromatyczne zupy, potrawy z ryb i drobiu, rozmaite dania mięsne, potrawy z makaronem, pyszne sałatki oraz znakomite desery. Do posiłków restauracja proponuje również napoje gorące, zimne oraz piwo i starannie dobrany zestaw markowych alkoholi.

Korzystna lokalizacja – okolice Warszawy

Swoją popularność Restauracja Noce i Dnie zawdzięcza korzystnej lokalizacji w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, która zapewnia bezpośrednią komunikację ze stolicą i wszelkie udogodnienia związane z organizacją wydarzeń w tym miejscu. Dlatego Noce i Dnie cieszy się dużą popularnością wśród nowożeńców, dla których organizujemy kilkadziesiąt przyjęć weselnych rocznie, wśród rodziców i dziadków, którzy pragną nadać uroczystą oprawę w dniu chrzcin lub komunii świętej swoich pociech. Często organizujemy również wieczory panieńskie i kawalerskie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Hotelu.
Klimat hotelu i restauracji tworzą Goście, którzy właśnie tu, razem z rodziną i przyjaciółmi, świętują najważniejsze wydarzenia w swoim życiu. Cieszymy się, że możemy wesprzeć naszych Gości i sprawić, aby te chwile zapadły im w pamięć.