Wieczory Panieńskie i Kawalerskie

Mniej lub bardziej huczne Wieczory Panieńskie i Wieczory Kawalerskie na stałe wpisały się już do polskiej tradycji i co roku w hotelu i restauracji Noce i Dnie organizujemy wiele przyjęć, które dla Gości są symbolicznym pożegnaniem się ze stanem wolnym, spotkaniem z przyjaciółmi i chwilą oddechu w natłoku weselnych przygotowań. 

Aby zorganizowany przez Państwa wieczór panieński czy kawalerski okazał się sukcesem, trzeba go rzetelnie zaplanować. Razem dołożymy starań, aby ten dzień był wyjątkowy i pełen niespodzianek. 

Hotel i Restauracja Noce i Dnie ma wieloletnią tradycję w organizacji i obsłudze różnorodnych uroczystości. Dysponujemy eleganckimi i stylowymi salami bankietowymi, dodatkowo – Klubem oraz zielonym ogrodem z zadaszonym grillem. Do dyspozycji Gości oddajemy również  28 dwuosobowych pokoi w części hotelowejNasz Szef Kuchni i jego współpracownicy zawsze starają się, by kulinarna oprawa każdej imprezy trafiła w gusta naszych Gości, tak więc menu ustalamy wspólnie z Państwem. 

Nasz Zespół udziela wsparcia na każdym etapie przygotowań do imprezy. Chętnie polecimy specjalistów w dziedzinie oprawy wydarzeń, którzy z nami współpracują, znają Restaurację i Hotel Noce i Dnie i doskonale przygotują plan w zakresie realizacji: oprawy muzycznej, fotograficznego reportażu, makijażu, filmu, florystyki, organizacji atrakcji, niespodzianek i gadżetów dla gości oraz wielu innych. Wykorzystując nasze doświadczenie organizacyjne i najmodniejsze kulinarne trendy zadbamy o staranne przygotowanie Wieczoru Panieńskiego lub Wieczoru Kawalerskiego.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się nowość w ofercie – propozycja rodzinnych weekendów wypoczynkowych, imprez dedykowanych dla dzieci oraz imprez okolicznościowych w Hotelu i Restauracji Noce i Dnie – na rok 2015 ( m.in.: Walentynki, Wielkanoc, Dzień, Matki, Dzień Dziecka, Sylwester).

Jeśli zdecydujecie się Państwo na powierzenie nam organizacji tego dnia – prosimy o kontakt z Zespołem ds. Organizacji Uroczystości  Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w sprawie dopracowania szczegółów i ustalenia budżetu imprezy.

Zapraszamy serdecznie,
Zespół Hotelu i Restauracji Noce i Dnie