Hotel i restauracja

Hotel & Restauracja Noce i Dnie (dawniej Centrum Hotelowo-Konferencyjne Alicja) to istniejące od wielu lat, doskonałe miejsce na spotkania rodzinne, towarzyskie oraz na organizację konferencji i szkoleń biznesowych. W części hotelowej proponujemy 28 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym – łącznie 55 miejsc noclegowych, które mogą Państwo wykorzystać w trakcie organizacji chrzcin, komunii, uroczystości urodzinowych, wesel czy pobytu wypoczynkowego w weekend.

Zapraszamy do naszej strefy relaksu, oferujemy Państwu możliwość korzystania z basenu, sauny oraz jacuzzi.

Obecnie przygotowujemy również więcej atrakcji wypoczynkowych. W naszym ogrodzie na nadchodzący sezon piknikowy powstają stylowe altany, zaś dla dzieci przygotowujemy atrakcje w postaci nowych huśtawek i zjeżdżalni, stolików do rysowania i wspólnych zabaw.

Atrakcyjna lokalizacja – okolice Warszawy i koło lotniska

Niewątpliwą zaletą hotelu jest korzystne położenie i dobre połączenie ze stolicą. Hotel znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, pod Warszawą, w pobliżu lasów, szlaków turystycznych, ogrodu botanicznego i najpopularniejszego na Mazowszu uzdrowiska oraz w niedalekiej odległości od lotniska. Zapraszamy gości indywidualnych oraz rodziny do odwiedzenia nas w weekendy i skorzystania z bogatej oferty wydarzeń – od Rodzinnych Brunchów, rozpoczęcia sezonu grillowego, Dnia Kobiet, festynów z okazji Dnia Dziecka i na zakończenie roku szkolnego, po obiady świąteczne, wielkanocne i bożonarodzeniowe oraz imprezy noworoczno-sylwestrowe.

Rekreacja i rozrywka

Bogata historia Konstancina i bliskość natury sprawiają, że Hotel & Restauracja Noce i Dnie to idealna baza noclegowa i wypoczynkowa dla wszystkich, którzy pragną spokoju i kontaktu z przyrodą.

Polecamy spacerowe trasy piesze i rowerowe z Warszawy i okolic, które wiodą przez ciekawe historycznie i przyrodniczo miejsca, a kończą się w naszym ogrodzie, gdzie mogą Państwo odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, zjeść pyszny obiad i spędzić dzień, korzystając z hotelowych atrakcji.
Od początku istnienia hotelu i restauracji zapraszamy naszych Gości, by wspólnie świętować najważniejsze wydarzenia w ich życiu i cieszymy się, że możemy sprawić, by te chwile były pełne radości.

Zapraszamy serdecznie,
Zespół Hotelu & Restauracji Noce i Dnie