Noce i Dnie – hotel koło lotniska

Do przepięknego ze względu na okoliczności przyrody miejsca, o bogatej historii, przyjeżdżają wszyscy, którzy pragną wypocząć, zregenerować się i poczuć bliskość natury. Hotel Noce i Dnie zapewnia wszystkim odpowiedni wypoczynek i rekreację.

Atrakcyjna lokalizacja – okolice Warszawy

Atrakcyjna lokalizacja hotelu sprawia, że goście mogą poczuć się wyjątkowo i czerpać wiele korzyści z pobytu. Z jednej strony okolice Warszawy sprawiają, że czują się blisko tętniącego życiem wielkiego miasta, z drugiej –  tereny zielone pozwalają na spacery, przejażdżki rowerem i chwilę oddechu. Co ważnie, hotel znajduje się w pobliżu lotniska, do którego łatwo i wygodnie można się dostać samochodem lub komunikacją miejską. Tym samym dojazd do Warszawy również nie zabiera dużo czasu. Hotel koło lotniska jest często najważniejszym walorem dla wielu podróżnych.

Atrakcje i rekreacja

W okolicy hotelu znajduje się Uzdrowisko i Park Zdrojowy – najpopularniejsze na Mazowszu miejsce wypoczynku. Te okolice Warszawy znane są również dzięki tężni solankowej, Parku Kultury w Powsinie ze słynnym w tym regionie ogrodem botanicznym. Warte uwagi są także liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe,
z których z pewnością skorzystają osoby preferujące aktywny wypoczynek. Bogata historia Konstancina-Jeziorny jest dodatkowym walorem turystycznym, zwłaszcza dla miłośników historii i pasjonatów odkrywania nowych miejsc.

Uroczystości przez cały rok

Hotel Noce i Dnie oferuje wiele atrakcji kulinarnych, które zadowolą kubki smakowe gości. Hotelowa restauracja serwuje tradycyjną polską kuchnię, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Na każdą okazję przygotowujemy specjalne menu – u nas świętujemy cały rok! Nie tylko zapewniamy miejsce i dobieramy menu na rodzinne lub firmowe Boże Narodzenie, Wielkanoc, ale organizujemy Sylwestra, zapraszamy gości wspólne świętowanie Dnia Kobiet, Dnia Dziecka, zakończenie roku szkolnego, a wcześniej otwarcie sezonu grillowego. W weekendy zapraszamy na Rodzinne Brunche. Nasza oferta jest dopasowana do wielu okazji, zarówno do indywidualnych spotkań, jak i hucznych wesel.

Przyjęcia okolicznościowe i konferencje

Hotel w okolicach Warszawy, w pobliżu lotniska i węzłów komunikacyjnych jest doskonałym miejscem na zorganizowanie imprez różnego rodzaju: zaręczyn, wesel, chrzcin, jubileuszów, urodzin. Poza prywatnymi okazjami do świętowania zapraszamy także firmy do przeprowadzenia w Hotelu Noce i Dnie konferencji, spotkań czy szkoleń. Dysponujemy salami przeznaczonymi do tego typu wystąpień, niezbędnym sprzętem oraz zapewniamy menu i noclegi.   

Przyjazna, zielona okolica Warszawy, z wygodnym połączeniem z centrum to bez wątpienia atuty hotelu. Hotel w Konstancinie-Jeziornie wyróżnia się ponadto cichą, spokojną okolicą dla pragnących wypocząć, oraz oferuje mnóstwo atrakcji dla chcących spędzić czas aktywnie.